Sklep Lewiatan blisko Ciebie

Wyczyść

Polska Sieć Handlowa Lewiatan wyróżniona tytułem SUPER MARKA 2017 oraz Dobry Pracodawca 2016

Miło nam poinformować, że Polska Sieć Handlowa Lewiatan znalazła się w gronie wyróżnionych firm godłem SUPER MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma, w kategorii: Sieć sklepów franczyzowych.

Zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia świadczy o zaufaniu konsumentów do marki Lewiatan, jako jednego z liderów branży oraz potwierdza najwyższą jakość oferowanych produktów.

Tytuł SUPER MARKA już od 8 lat przyznawana jest przez Redakcje Forum Biznesu i Biznes Trendy. Otrzymują je najbardziej dynamiczne i najlepiej rozpoznawalne marki na rynku polskim.  Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie badań rynkowych zrealizowanych przez Dział Badań i Analiz Rynku Forum Biznesu. Przedmiotem analiz objęte zostały m.in. pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

Potwierdzeniem renomy brandu jest również tytuł laureata ogólnopolskiego programu Dobry Pracodawca 2016 Liderzy Społecznej Odpowiedzialności dla Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Zadaniem Programu jest upowszechnianie zasad odpowiedzialnego społecznie biznesu, zwałaszcza w stosunku do Pracowników.

Patronat nad oboma przedsięwzięciami sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Dziękujemy za zaufanie!


Lewiatan - Dobry Pracodawca 2016

Lewiatan z tytułem SUPER MARKA 2017

FB