Sklep Lewiatan blisko Ciebie

Wyczyść

Gotuję z Lewiatanem - nowy kulinarny kanał Lewiatana

Trend kulinarny jest coraz popularniejszy wśród Polaków. Każdy z nas choć raz przyglądał się kuchennym potyczkom profesjonalnych kucharzy lub kulinarnych amatorów w popularnych programach telewizyjnych.

Lewiatan od lat wspiera tę pasję swoich Klientów wydając cyklicznie biuletyny kulinarne, publikując przepisy w gazetkach promocyjnych czy organizując kulinarne konkursy. Teraz postanowiliśmy pójść o krok dalej i wyjść naprzeciw tej ogólnonarodowej pasji gotowania uruchamiając kanał kulinarny „Gotuję z Lewiatanem” w popularnym serwisie YouTube.

Do wyczarowania kolorowych, pysznych posiłków dla całej rodziny nie trzeba być wcale mistrzem kuchni – wystarczą chęci i dobry pomysł. I właśnie z tą myślą przygotowaliśmy dla naszych Klientów akcję „Gotuję z Lewiatanem”. Na naszym kulinarnym kanale wszyscy pasjonaci dobrego jedzenia odnajdą inspirujące pomysły na smaczne dania, które mogą przygotować oglądając krótkie filmiki.

Obecnie na naszym kanale znajduje się ponad 20 filmików. Baza ta jest systematycznie wzbogacana o kolejne sfilmowane przepisy, które będą publikowane wraz kodem QR w bieżących gazetkach promocyjnych.
 

FB